Kupiec kategorii R&D
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Polpharma Biologics
25. 5. 2024

Polpharma BiologicsKupiec Kategorii Research and Development (R&D),  będzie kluczową osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesami zakupowymi w obszarze badań i rozwoju, dbając o efektywność, jakość i zgodność z regulacjami branżowymi oraz wytycznymi finansowania projektów badawczych. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wyzwania oraz chce być częścią dynamicznego zespołu, zachęcamy do aplikowania!

Twoje zadania:

  • Prowadzenie procesu zakupowego zgodnie z Obowiązującą Procedurą Zakupową; zapewnienie odpowiednich materiałów, usług i substancji niezbędnych do prowadzenia badań naukowych.
  • Prowadzenie negocjacji zakupowych;
  • Prowadzenie wstępnej weryfikacji oraz nadzór nad zawieranymi umowami handlowymi, zapewniając kompleksową opiekę nad procesem negocjacji i realizacji umów.
  • Wsparcie w procesie kwalifikacji dostawców materiałów i usług;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w celu realizacji specjalistycznych usług, które wspierają projekty badawcze;
  • Aktywne poszukiwanie i selekcja dostawców, w celu wyboru najbardziej konkurencyjne oferty, zgodnej z wymaganiami;
  • Finansowanie w ramach zakupów NCBR (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju) : Realizacja transakcji zakupowych odbywa się w ramach specjalnej formy, która uwzględnia aspekt dofinansowania i podlega ściśle określonym przepisom regulującym tę procedurę;
  • Aktualizacja i podpisywanie nowych cenników z dostawcami, zapewniając transparentność i klarowność w relacjach handlowych;

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zakupowe w tym doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych;
  • Doświadczenie w wstępnej analizie umów handlowych, obejmujące znajomość struktury i istotnych elementów umów.
  • Doświadczenie w prowadzeniu przetargów publicznych będzie dodatkowym atutem.
  • Silna orientacja na osiąganie celów biznesowych;
  • Znajomość języka angielskiego (B2);
  • Biegła znajomość MS Office;
  • Wysoka etyka pracy;
  • Znajomość przepisów branżowych;

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, która jest liderem polskiego sektora biotechnologicznego;
  • Pracę w trybie hybrydowym w godzinach od 8:00 -16:00;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji;
  • Kartę lunchową;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • Kartę multisport;
  • Dodatkowe punkty na platformie benefitowej;
  • i wiele więcej...

  • Praca Gdańsk
  • Kupiec Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064