Kupiec FMCG
  • Rzeszów
Kupiec FMCG
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
ORZEŁEK Sp. z o.o.
12. 9. 2024

ORZEŁEK – hurtownia spożywcza z siedzibą w Rzeszowie poszukuje osoby na stanowisko: Kupiec
Miejsce pracy: Rzeszów
Twój zakres obowiązków:
• Zarządzanie kategorią produktów
• Negocjowanie cen zakupu i zamawianie towaru u dostawców.
• Negocjacja warunków handlowych,
• Pozyskanie akcji marketingowych wspierających sprzedaż
• Stałe monitorowanie i analiza rynku,
• Rozliczanie wszelkich zobowiązań producentów i dostawców względem Spółki.
• Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania pracodawcy:
• Znajomości branży FMCG
• Znajomość rynku hurtowego
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Wykształcenie min średnie
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Komunikatywność i umiejętność budowania stałych relacji,
• Praktyczne umiejętności sprzedażowe i prowadzenia negocjacji,
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
• Zdolności analitycznych oraz ukierunkowania na realizację celów,
Pracodawca oferuje:
• Możliwość pracy w ambitnym i rozwijającym się środowisku, które zapewni kandydatowi wyzwania i szansę na rozwój kariery
• Atrakcyjny system wynagrodzenia
• Ubezpieczenie na życie
• Pakiety medyczne
• Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę
• Niezbędne narzędzia do pracy,
• Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres @

  • Praca Rzeszów
  • Kupiec Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536