Kupiec
  • Tomaszów Mazowiecki
Kupiec
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Województwo łódzkie, Polska
LARGET Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i organizowanie procesu zakupów
  • poszukiwanie nowych oraz współpraca z istniejącymi dostawcami, podwykonawcami i usługodawcami
  • analizowanie dokumentacji zleceniodawców z zapytań ofertowych
  • prowadzenie negocjacji warunków, cen i umów z dostawcami
  • proponowanie rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów zakupu
  • nadzór nad terminową realizacją zamówień
  • opracowywanie dokumentów handlowych (zapytania ofertowe, zmówienia, umowy)

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów
  • wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji
  • praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji
  • inicjatywa, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej w tym prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838