Kupiec
  • Katowice
Kupiec
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Business Line Support
31. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Kupiec
Zadania
pełna obsługa zleceń i dokumentacji zakupowej
obsługa platform zakupowych, przetargowych
wyszukiwanie informacji o produktach, dostawcach, usługach
pozyskiwanie i wdrażanie nowych dostawców
prowadzenie negocjacji handlowych
analiza rynku i konkurencji
nadzór nad procesem realizacji zamówień

Wymagania
swobodna obsługa aplikacji MS Office i platform zakupowych
doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji
dokładność, odpowiedzialność i terminowość wykonywania zadań
praktyczne doświadczenie obsługi projektów zakupowych

Mile widziane
Chcesz pracować z klientami zagranicznymi - to musisz znać jakiś obcy język
Warunki
praca zdalna lub hybrydowa na 1/2 lub pełny etat
umowa zlecenie lub kontrakt B2B
wynagrodzenie stałe lub rozliczane godzinowo
Aplikuj przez formularz: https://www.bls-group.pl/podglad-ogloszenia/333/
Administratorem danych osobowych jest Business Line Support z siedzibą w Warszawie. Udostępnienie danych osobowych przez osobę aplikującą o pracę i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.
Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Business Line Support zawarte są w Polityce prywatności, dostępnej na stronie www.bls-group.pl

  • Praca Katowice
  • Kupiec Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045