Kupiec ds. Marki Własnej
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, mazowieckie, Polska
P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
26. 5. 2024

Twoje główne zadania:

  • wyszukiwanie oraz prowadzenie bazy dostawców z zakresu Marki Własnej oraz jej stały rozwój
  • zarządzanie portfolio opakowań
  • analizowanie ofert dostawców, negocjacje umów oraz warunków współpracy
  • formalizowanie współpracy z dostawcami i realizowanie celów zakupowych
  • wizyty oraz audyt dostawców, zagwarantowanie bezpieczeństwa firmy w zakresie źródeł dostaw alternatywnych
  • składanie zamówień u dostawców, ustalanie szczegółów zakupów oraz kontrola faktur zakupowych
  • zapewnienie optymalnych stanów magazynowych oraz zapasów u dostawców
  • kontrola jakości produktów we współpracy z innymi działami

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. dwóch lat praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze zakupów
  • szerokiej znajomości firm z branży FMCG oferujących usługi produkcji w ramach marek Private Label
  • praktycznej wiedzy z zakresu procedur zakupowych oraz zarządzania budżetem zakupowym
  • doświadczenia w negocjacjach cen oraz w umowach z dostawcami
  • aktywnego prawo jazdy kat. B
  • mile widziany język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę lub kontrakt (wg preferencji kandydata)
  • atrakcyjne warunki pracy - niezbędne narzędzia do pracy, szkolenia rozwijające kompetencje oraz motywujące wynagrodzenie
  • wiele rozwojowych wyzwań zawodowych oraz wysoki poziom uprawnień i autonomię w podejmowanych działaniach

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064