Kupiec – branża FMCG
  • Poznań, ul. Zwierzchowskiego 25
wielkopolskie, Poznań, ul. Zwierzchowskiego 25, wielkopolskie, Polska
Chata Polska S.A.
11. 9. 2024

Chata Polska to firma rodzinna, z polskim kapitałem, działająca z powodzeniem od 1997 roku. W chwili obecnej mamy 27 sklepów własnych, które systematycznie unowocześniamy. Pracując w naszym sklepie masz wpływ na wyniki i tworzenie standardów pracy. Od lat ważne są dla nas relacje i praca w zespole.
Twój zakres obowiązków:

  • Negocjowanie warunków współpracy, pozyskanie najlepszej rynkowo oferty na dane produkty,
  • Budowanie asortymentu w ramach danej kategorii,
  • Odpowiedzialność za politykę cenową i konkurencyjną podległej kategorii,
  • Ustalanie działań promocyjnych oraz ocena ich efektywności,
  • Analizowanie działań konkurencji, badanie rynku oraz trendów cenowych,
  • Osiąganie założonych celów budżetowych w ramach kategorii poprzez efektywne zarządzanie asortymentem,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie, m. in. z Działem Marketingu i Księgowości.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG, w sieciach handlowych,
  • Znajomość rynku oraz branży FMCG – warunek konieczny,
  • Znajomość programu MS Excel w stopniu dobrym,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów oraz negocjacji handlowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i umiejętność pracy w systemie wielozadaniowym,
  • Odpowiedzialność i skuteczność w działaniu.

To oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia - umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie stałe i bogaty system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Realną szansę rozwoju oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Swobodny dress code,
  • Kartę Medicover Sport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rabatową kartę zakupową do sklepów własnych Chaty Polskiej.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584