Kucharz / żywienie zbiorowe
  • Świebodzin
Świebodzin, Świebodzin, Lubuskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

- Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy.

- Prywatną opiekę medyczną.

- Kartę Multisport.

Zakres obowiązków:

- Układanie menu atrakcyjnego dla pracowników obiektu przy jednoczesnej kontroli kosztów produktów.

- Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.

- Dbanie o wysoką jakość serwowanych produktów, spełniających oczekiwania klienta.

- Składanie zamówień, kontrola magazynów, kosztów spożywczych oraz dokumentów od dostawców.

- Ścisła współpraca z kierownikiem obiektu w zakresie tworzenia menu oraz kontroli kosztów obiektu.

- Kontrola punktów HACCAP.

Oczekujemy:

- Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

- Doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w gastronomii zamkniętej.

- Znajomości tradycyjnej kuchni polskiej.

- Umiejętności kontroli kosztów oraz prowadzenia gospodarki magazynowej.

- Odpowiedzialności za jakość, świeżość oraz atrakcyjną prezentację przygotowywanych dań.

- Kontroli pracy podległego zespołu, szkolenie niższych stopniem pracowników.

  • Praca Świebodzin
  • Kucharz Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696