Kucharz *z możliwością przyuczenia*
  • Międzyrzecz
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
Service Jobs Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Agencja pracy Service Jobs obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Kucharz w miejscowości Międzyrzecz.
Wymagamy:
- Doświadczenie na stanowisku kucharza- możliwość przyuczenia;
- Doskonała znajomość technik kulinarnych oraz różnych kuchni świata;
- Kreatywność i zdolność do tworzenia wyjątkowych i estetycznie podanych potraw;
- Umiejętność pracy pod presją czasu i dbałość o szczegóły;
- Zrozumienie i przestrzeganie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa podczas pracy.
Obowiązki:
- Przygotowywanie i serwowanie dań zgodnie z najwyższymi standardami jakości;
- Tworzenie nowych przepisów oraz współpraca przy opracowywaniu menu;
- Nadzór nad przestrzeganiem zasad higieny i bezpieczeństwa w kuchni;
- Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
- Atrakcyjne wynagrodzenie 36,00 zł brutto/h;
- Możliwość zakwaterowania;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Praca w przyjaznym i profesjonalnym środowisku;
- Praca w systemie dwuzmianowym (11:00-19:00; 14:00-22:00).
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.
Dołącz do nas i razem z nami twórz niezapomniane doświadczenia kulinarne dla naszych gości!

  • Praca Międzyrzecz
  • Kucharz Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584