Kucharz *z możliwością przyuczenia*
  • Międzyrzecz
Międzyrzecz, Międzyrzecz, lubuskie, Polska
Service Jobs Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Agencja pracy Service Jobs obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Kucharz w miejscowości Międzyrzecz.

Wymagamy:

- Doświadczenie na stanowisku kucharza- możliwość przyuczenia;

- Doskonała znajomość technik kulinarnych oraz różnych kuchni świata;

- Kreatywność i zdolność do tworzenia wyjątkowych i estetycznie podanych potraw;

- Umiejętność pracy pod presją czasu i dbałość o szczegóły;

- Zrozumienie i przestrzeganie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa podczas pracy.

Obowiązki:

- Przygotowywanie i serwowanie dań zgodnie z najwyższymi standardami jakości;

- Tworzenie nowych przepisów oraz współpraca przy opracowywaniu menu;

- Nadzór nad przestrzeganiem zasad higieny i bezpieczeństwa w kuchni;

- Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

- Atrakcyjne wynagrodzenie 36,00 zł brutto/h;

- Możliwość zakwaterowania;

- Możliwość rozwoju zawodowego;

- Praca w przyjaznym i profesjonalnym środowisku;

- Praca w systemie dwuzmianowym (11:00-19:00; 14:00-22:00).

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Dołącz do nas i razem z nami twórz niezapomniane doświadczenia kulinarne dla naszych gości!

  • Praca Międzyrzecz
  • Kucharz Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584