Kucharz wydawkowy- Bukowina Tatrzańska z zakwaterowaniem
  • Bukowina Tatrzańska
Bukowina Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Małopolskie, Polska
Kamil Dudek
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
Wynagrodzenie: 24-30 zł/h w zależności od doświadczenia
Godziny pracy: Do ustalenia
Doświadczenie: Wymagane
Obowiązki:
Przygotowywanie gotowych potraw do wydania
Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
Współpraca z pozostałą częścią personelu restauracji
Wymagamy:
Doświadczenia jako kucharz
Sumienności i dbałości o szczegóły
Przestrzegania przepisów i zasad BHP
Orzeczenia sanitarno-epidemiologicznego
Oferujemy:
Posiłki pracownicze
Elastyczny grafik dostosowany do potrzeb zespołu
Pracę na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym (3 miesiące)
Część napiwków kelnerskich
Zakwaterowanie w cenie 700 zł

  • Praca Bukowina Tatrzańska
  • Kucharz Bukowina Tatrzańska
  • Bukowina Tatrzańska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941