KUCHARZ w renomowanej restauracji w Niemczech (GK-TN-DE)
  • Chełm
Chełm, Chełm, Lubelskie, Polska
Agencja Pracy Koncepcja
7. 6. 2024

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.
Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Pracujemy tylko z wybranymi i starannie wyselekcjonowanymi firmami, tak aby zapewnić Państwu bezpieczną i satysfakcjonującą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
Kucharz
Koch
Miejsce pracy: Restauracja w 91438 Bad Windsheim, Niemcy (Ok. 450 km od Zgorzelca)
OFERUJEMY:
● Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
● Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2600 Euro netto/etat (168 godzin pracy w miesiącu) plus dodatki za ew. nadgodziny
● Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z wifi, dostępem do kuchni oraz łazienki, odpłatne – koszt odliczany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia
● Brak konta czasu pracy
● Możliwe nadgodziny oraz pracy w weekendy
● Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
● Płatny urlop
● Długoterminowe zatrudnienie
● Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
● Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
● Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
● Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
● Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
● Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
● Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10% rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie
Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.
OBOWIĄZKI:
● Przygotowywanie posiłków zgodnie z zaleceniami szefa kuchni, w tym dań głównych, zakąsek i deserów, także dla większej ilości klientów
● Organizacja i planowanie prac w kuchni
● Planowanie menu na imprezy i większe uroczystości
● Organizacja prac w kuchni
● Zarządzanie zapasami i stanami magazynowymi
● Dbanie o dochowanie procedur higienicznych
● Kreowanie nowych przepisów dopasowanych do pór roku oraz życzeń klientów
● Dbanie o jakość przygotowywanych produktów
● Współpraca z innymi członkami zespołu
● Utrzymywanie w czystości sprzętów kuchennych
● Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska
WYMAGANIA:
● Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
● Prawo jazdy i oraz własny samochód
● Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku – minimum 2 lata
● Wykształcenie kierunkowe mile widziane
● Umiejętność przygotowywania urozmaiconych posiłków głównych, zakąsek i deserów
● Umiejętność planowania prac w kuchni
SPOSÓB APLIKOWANIA:
CV w języku polskim oraz (jeżeli Państwo posiadają) niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 343 80 73,
kom., +48 790 613 052,
kom. +48 668 372 858,
kom. +48 690 204 470,
kom. +48 792 785 242,
kom. +48 790 592 719,
(w przypadku niedostępności pozostałych telefonów +48 791 080 654)
Posiadamy wiele innych ofert pracy także w innych lokalizacjach – podaj nam swoje życzenia i preferencje a dopasujemy odpowiednią ofertę.
E.Mail: @
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

  • Praca Chełm
  • Kucharz Chełm
  • Kucharz Chełm Śląski
  • Chełm - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696