Kucharz, Szef kuchni
  • Międzywodzie
zachodniopomorskie, Międzywodzie, Zachodniopomorskie, Polska
Kozik Investment Sp. z o.o. Sp. J.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dań według receptur kuchni, ala carte, kuchnia okolicznościowa, kuchnia śniadaniowa
  • współpraca z Szefem Kuchni i innymi pracownikami
  • zapewnianie wysokiej jakości produktów i usług
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu potraw restauracji
  • gospodarowanie powierzonym asortymentem oraz sprzętem
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

WYMAGANIA:

Nasze wymagania

  • punktualność, odpowiedzialność
  • pasja do gotowania
  • gotowość do pracy
  • książeczka zdrowia - sanepid
  • silna motywacja do pracy, doskonalenia zawodowego i rozwoju
  • znajomość zasad norm żywieniowych oraz HCCP
  • smak i umiejętność estetycznego serwowania potraw
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • łatwość w nawiązywaniu relacji
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży Restauracyjnej lub Hotelowej

OFERUJEMY:

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość awansu
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Praca zachodniopomorskie
  • Kucharz zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055