Kucharz, Szef kuchni
  • Szczyrk
Szczyrk, Szczyrk, Śląskie, Polska
SKY ROAD
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie wysokiej jakości dań zgodnie z ustalonym menu, przestrzegając receptur i standardów jakości,
  • Tworzenie nowych, innowacyjnych potraw, eksperymentowanie z różnymi smakami i technikami kulinarnej prezentacji,
  • Tworzenie receptur,
  • Koordynacja pracy zespołu kuchennego w celu zapewnienia płynności procesu przygotowywania posiłków,
  • Rozliczanie kuchni,
  • Zapewnienie zachowania najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa żywności w całym procesie przygotowywania potraw,
  • Kontrola stanu zapasów, zamawianie składników i dbanie o odpowiednie przechowywanie produktów spożywczych,
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w kuchni jako całości,
  • Praca w systemie zmianowym oraz w godzinach nocnych .

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku Kucharza/Kucharki w restauracji lub hotelu o podobnym standardzie,
  • Kreatywność i umiejętność tworzenia wyjątkowych smaków i prezentacji potraw,
  • Doskonała znajomość różnych technik kulinarnych, produktów spożywczych i sezonowości składników,
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, zarządzania czasem i podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku kuchni,
  • Zaangażowanie, pasja i zdolność do pracy w zespole,
  • Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w zakresie kulinariów,
  • Możliwość zakwaterowania.

  • Praca Szczyrk
  • Kucharz Szczyrk
  • Szczyrk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087