Kucharz śniadaniowy
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Lavoro Due Sp. z o.o.
13. 8. 2024

Jeśli jesteś absolwentem w kierunku gastronomii lub praca na kuchni jest Ci bliska – zapraszamy
Firma Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko: KUCHARZ ŚNIADANIOWY.
Mile widziane, ale nie wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
- umowę zlecenie na okresie próbnym, następnie umowa o pracę
- przeszkolenie do pracy
- premię uznaniową
- godziny pracy wg tygodniowego grafiku pracy, przez 5 dni w tygodniu (w godz. od 5:30 do 14:00)
Zakres obowiązków:
- przygotowanie i wydawanie śniadań
- utrzymanie czystości na stanowisku pracy
Oczekujemy:
- książeczkę sanepidu
- ze względu na projekt orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- chęci do pracy
Do CV należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Znajdziesz ją na naszej stronie www.lavorodue.pl

  • Praca Białystok
  • Kucharz Białystok
  • Kuk (kucharz) Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648