Kucharz śniadaniowo-lunchowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PIManagement
23. 8. 2024

Kameralna restauracja Art & Craft Atelier w The Bridge Suites Hotel (lokalizacja: Stare Podgórze) zatrudni kucharza/kucharkę śniadaniowo-lunchową
Praca dodatkowa: 10 dni w miesiącu, w godzinach 6/6:30 - 15/15:30
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie śniadań oraz lunchów zgodnie ze standardami hotelu
- dbanie o estetykę oraz jakość przygotowanych i serwowanych potraw
- zachowywanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa żywności
Wymagania:
- doświadczenie w branży gastronomicznej na podobnym stanowisku
- dobra organizacja pracy
- aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
- umowę zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
- komfortowe warunki pracy oraz nowoczesne wyposażenie gastronomiczne

  • Praca Kraków
  • Kucharz Kraków
  • Kuk (kucharz) Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544