Kucharz restauracji
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Główne zadania:

  • Przygotowanie potraw zgodnie z recepturami i standardami.
  • Współpraca z zespołem kuchennym pod kierownictwem Szefa Kuchni.
  • Przestrzeganie procedur kuchennych i zapewnienie wysokiej jakości produktów.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku.
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
  • Pasja do gotowania i rozwijania umiejętności kulinarnych.
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja pracy.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność; gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznym zespole.
  • Umowa o pracę, terminowe wynagrodzenie.
  • Atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju.
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie życiowe dla pracowników i ich rodzin.

  • Praca Siedlce
  • Kucharz Siedlce
  • Kuk (kucharz) Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087