Kucharz - restauracja à la carte w centrum Warszawy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Monika Jakubiak MJ Governess
15. 9. 2024

Dla naszego Klienta poszukujemy kucharza do renomowanej restauracji à la carte w centrum Warszawy.

Obowiązki

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz
  • przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami
  • znajomość kuchni polskiej i międzynarodowej
  • dobra organizacja pracy
  • zachowanie estetyki wydawanych dań
  • zachowanie czystości stanowiska pracy
  • uczciwość, pracowitość
  • aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe – 46 zł/brutto
  • premie (kwartalne, roczne)
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • pracę zmianową
  • pracę w profesjonalnym zespole

  • Praca Warszawa
  • Kucharz Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Kuk (kucharz) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584