Kucharz/ pracownik gastronomii
  • Bielany wrocławskie
, Bielany wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Fajnapraca w Twoim ulubionym sklepiena jednym z działów obsługi klienta lub restauracji. Wybierz sam, na jakim dziale chcesz z nami pracować.

Praca na część etatu - dostosowana do Twojej dyspozycyjności

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie - dojazd autobusami 133 i 552

Oczekujemy

  • posiadania książeczki sanepid
  • dyspozycyjności do pracy między 10:00 a 21:00 + weekendy
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • elastyczny grafikdostosowany do Ciebie
  • wynagrodzenie podstawowe5200 złbrutto przy pełnym etacie
  • zatrudnienie w oparciu oumowę o pracętymczasową (urlop, L4, opłacone składki ZUS)
  • super zniżkina obiady
  • szkolenia wprowadzające
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pakiet benefitów od Randstad (karta sportowa oraz opieka medyczna w atrakcyjnej cenie, zniżki, rabaty nawet do 50% na zakupy online)

Zadania

  • przygotowywanie dań zgodnie z menu i wytycznymi
  • bezpośrednia obsługa klientów przy linii wydawczej
  • praca zgodnie ze standardami firmy
  • utrzymywanie czystości i porządku w obszarze pracy

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 852
20 183