Kucharz - Niemcy 2300 €
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
GM Agencja Pracy
15. 9. 2024

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Kucharz
Opis stanowiska:
praca na stanowisku kucharza
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie
Oferujemy:
umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
długoterminową współpracę
wynagrodzenie 2300 € netto
zakwaterowanie
pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
punktualne wypłaty
24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

  • Praca Opole
  • Kucharz Opole
  • Kucharz Opole Lubelskie
  • Kuk (kucharz) Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567