Kucharz - kuchnia ciepła
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • dobrej organizacji czasu pracy (umiejętne zagospodarowanie czasem oraz zdolność pracy pod jego presją)
  • praktycznej wiedzy kulinarnej
  • doświadczenia w pracy na stanowisku
  • umiejętności związanych z organizowaniem przez restaurację imprez, cateringu
  • komunikatywność i samodzielność,
  • przestrzegania systemu HACCP

Wymagania

ZADANIA :

  • przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami firmy i dbałość o najwyższe standardy serwowanych dań
  • minimalizowanie strat oraz racjonalne gospodarowanie czasem
  • przestrzeganie standardów dotyczących czystości kuchni

OFERUJEMY:

  • terminowe wynagrodzenie i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczny grafik pracy
  • możliwość pracy tylko w weekendy
  • zniżki na nasze produkty
  • szkolenie oraz warsztaty poszerzające wiedzę zawodową
  • rozwój w ramach stale rozbudowujących się struktur firmy
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

  • Praca Warszawa
  • Kucharz Warszawa
  • Kuk (kucharz) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544