Kucharz/Kucharka w stołówce pracowniczej
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Lubisz pracę w gastronomii, ale nie chcesz już dłużej pracować w weekendy? Rozpiera Cię energia i chęć do pracy? Masz swoje pomysły na menu, które chciałbyś wcielić w życie? Jesteś gotowy do pracy na popołudniową zmianę?DOŁĄCZ DO NAS!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami firmy à opieramy się na tworzeniu dań z półproduktów, które dostarcza nam nasza kuchnia centralna
  • Realny wpływ na tworzenie menu w oparciu o własne doświadczenie i pomysły
  • Przygotowywanie posiłków na dużą skalę à przygotowywanie kilkuset obiadów dziennie
  • Dbanie o smak, jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw à zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze
  • Pomoc w zamówieniach towaru
  • Pomoc w przyjmowaniu towaru i inwentaryzacji
  • Zabezpieczenie surowców, produktów oraz półproduktów przed zanieczyszczeniem lub zniszczeniem
  • Praca zespołowa

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w szczególności w stołówkach, kantynach, bistrach, miejscach masowego przygotowywania i wydawania posiłków
  • Umiejętność pracy w zespole à w naszej pracy sukces, możliwy jest do osiągnięcia tylko wspólnymi siłami
  • Umiejętność wydawania i egzekwowania zadań
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dużym tempie,
  • Umiejętność utrzymywania czystości na stanowisku pracy
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Dbanie o smak i estetykę wydawanych posiłków

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
  • Pracę w godzinach popołudniowych: od 13:00-21:00
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Pełne wdrożenie w obowiązki na stanowisku
  • Darmowe posiłki
  • Prywatna opieka zdrowotna Luxmed,
  • Realny wpływ na sposób funkcjonowania restauracji

  • Praca Ruda Śląska
  • Kucharz Ruda Śląska
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Ruda Śląska
  • Doradca podatkowy w Polsce Ruda Śląska
  • Pracownicy uczelni w Polsce Ruda Śląska
  • Kuk (kucharz) Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714