Kucharz - Kucharka w Hotelu Biały Gościniec
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, mazowieckie, Polska
CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA - {{offer.position}

Lokalizacja
Ciechanów
Pracodawca
Dodano
21.05.2024
Numer referencyjny
5886_3816

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie posiłku zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • odpowiedzialność za całokształt pracy kuchni,
  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,
  • dbałość o dobre jakościowo produkty pobierane do przygotowywania posiłków oraz o bezpieczeństwo żywności.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowany kierunek gastronomiczny,
  • Doświadczenia na wskazanym stanowisku,
  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej - dwie zmiany - niektóre weekendy,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Kreatywność i poczucie estetyki.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę pracy
  • ubezpieczenie grupowe PZU

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Do naszego zespołu w Hotelu Biały Gościniec poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

  • Praca Ciechanów
  • Kucharz Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509