Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka śniadaniowa
  • Szczyrk
Szczyrk, Szczyrk, Śląskie, Polska
TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dań zgodnie z naszymi przepisami,

  • przygotowanie oraz kontrola wizualna bufetów śniadaniowych
  • dbanie o odpowiednią estetykę potraw,

  • dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń w miejscu pracy,

  • dbanie o czystość w miejscu pracy

WYMAGANIA:
  • doświadczenie zawodowe w pracy w gastronomii będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność w pracy,

  • uczciwość
  • dyspozycyjność czasowa

OFERUJEMY:
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość realnego rozwoju,

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • Praca Szczyrk
  • Pomoc kuchenna Szczyrk
  • Kucharz Szczyrk
  • Szczyrk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551