Kucharz/Kucharka
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
26. 9. 2024

SAMSIC Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi outsorcingu wybranych procesów magazynowych, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Obowiązki

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami firmy,
  • Realny wpływ na tworzenie menu w oparciu o własne doświadczenie i pomysły,
  • Przygotowywanie posiłków na dużą skalę,
  • Dbanie o smak, jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych, potraw,
  • Praca zespołowa.

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole w naszej pracy sukces, możliwy jest do osiągnięcia tylko wspólnymi siłami,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność utrzymywania czystości na stanowisku pracy,
  • Sumienność i zaangażowanie,
  • Dbanie o smak i estetykę wydawanych posiłków.

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Pełne wdrożenie w obowiązki na stanowisku,
  • Darmowe posiłki,
  • Prywatna opieka zdrowotna Luxmed,
  • Realny wpływ na sposób funkcjonowania restauracji.

  • Al. Rodziny Gurtlerów 98, Ruda Śląska

  • Praca Gliwice
  • Kucharz Gliwice
  • Kuk (kucharz) Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836