Kucharz / kucharka
  • Ustka
Ustka, Ustka, Województwo pomorskie, Polska
DAGMOR sp. z o.o. RESTAURACJA LAGUNA MARINE
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta Pracy: Kucharz/Kucharka

Miejsce pracy: Restauracja Laguna Marine, ul. Limanowskiego 8a, Promenada Nadmorska, Ustka

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat / Część etatu

Opis firmy: Restauracja Laguna Marine, usytuowana na pięknej promenadzie nadmorskiej w Ustce, to miejsce, które łączy w sobie elegancję, wyjątkowy smak i doskonałą obsługę. Jesteśmy renomowanym lokalem gastronomicznym, który oferuje gościom niezapomniane doznania kulinarne w malowniczej scenerii nadmorskiej. W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy utalentowanego kucharza/kucharki, który dołączy do naszego zespołu i wniesie swoją pasję oraz umiejętności do naszej kuchni.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i gotowanie potraw zgodnie z obowiązującym menu i standardami restauracji.
  • Dbałość o wysoką jakość serwowanych dań oraz ich estetykę.
  • Współpraca z zespołem kucharskim oraz nadzorowanie procesów przygotowywania potraw.
  • Kontrola jakości składników oraz dbanie o ich świeżość i właściwe przechowywanie.
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy, przestrzeganie zasad BHP i HACCP.
  • Wspieranie szefa kuchni w opracowywaniu nowych receptur i dań.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza/kucharki będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane – zapewniamy szkolenie.
  • Znajomość zasad kuchni oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Kreatywność i pasja do gotowania, a także dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dbałość o szczegóły.
  • Elastyczność w zakresie godzin pracy, w tym gotowość do pracy w weekendy i święta.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji o wysokich standardach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku gastronomicznym.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Elastyczny grafik pracy oraz posiłki pracownicze.
  • Zniżki na usługi restauracyjne i benefity związane z pracą w restauracji.

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: [adres e-mail lub o złożenie aplikacji osobiście w siedzibie restauracji Laguna Marine przy ul. Limanowskiego 8a, Promenada Nadmorska, Ustka.

Kontakt: Tel: 501296288 E-mail: dagmorbiuro@gmail.com

Dołącz do zespołu Laguna Marine i wspólnie z nami twórz niezapomniane doświadczenia kulinarne dla naszych gości!

  • Praca Ustka
  • Kucharz Ustka
  • Ustka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567