Kucharz/Kucharka
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Województwo śląskie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Lubisz pracę w gastronomii, ale nie chcesz już dłużej pracować w weekendy? Rozpiera Cię energia i chęć do pracy? Masz swoje pomysły na menu, które chciałbyś wcielić w życie?

DOŁĄCZ DO NAS!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami firmy
  • Realny wpływ na tworzenie menu w oparciu o własne doświadczenie i pomysły
  • Przygotowywanie posiłków na dużą skalę
  • Dbanie o smak, jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw
  • Praca zespołowa

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Pełne wdrożenie w obowiązki na stanowisku
  • Darmowe posiłki
  • Prywatna opieka zdrowotna Luxmed
  • Realny wpływ na sposób funkcjonowania restauracji

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole w naszej pracy sukces, możliwy jest do osiągnięcia tylko wspólnymi siłami
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność utrzymywania czystości na stanowisku pracy
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Dbanie o smak i estetykę wydawanych posiłków

  • Praca Ruda Śląska
  • Kucharz Ruda Śląska
  • Kuk (kucharz) Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567