Kucharz/Kucharka
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy : Zakroczym

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub 10-18 lub 8-16 do ustalenia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na początek na umowę zlecenie, a po okresie próbnym na umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Po okresie próbnym możliwość dodatków, pakietu medycznego, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

Zadania:

  • Udział w produkcji i przygotowaniu potraw
  • Prace porządkowe
  • Przestrzeganie zasad HACCP

Zostaw CV lub dzwoń 787096990

Wymagania

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Aktualnego orzeczenia do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe

  • Praca Zakroczym
  • Kucharz Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228