Kucharz (K/M) Campanile Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie wysokiej jakości potraw a la carte a także bankietów, imprez okolicznościowych
  • przygotowanie śniadań
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu
  • dbałość o przestrzeganie  zasad HACCP oraz udział w audytach
  • weryfikacja i zapewnienie czystości w kuchni oraz obszarach związanych z produkcja
  • zapewnianie czystości i gotowości oraz właściwego zastosowania sprzętu kuchennego
  • udział w inwentaryzacji magazynów związanych z kuchnia
  • odpowiedzialność za jakość serwowanych dan i potraw zgodnie z wytycznymi sieci

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na kuchni w hotelu lub restauracji
  • wyksztalcenie gastronomiczne
  • dobra organizacja pracy własnej
  • kreatywność i otwartość na innowacje
  • znajomość procedur HACCP
  • gotowość do podnoszenia kompetencji
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista oraz sumienność
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prace zmianową
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wspaniałą atmosferę pracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek transportowy, karta Multisport, zniżki na produkty wszystkich marek firmy, świadczenia socjalne)

  • Praca Warszawa
  • Kucharz Warszawa
  • Kuk (kucharz) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659