KUCHARZ K/M
  • M.st. Warszawa
KUCHARZ K/M
mazowieckie, Jaktorowska 6, 01-202 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Zespół do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 2
11. 5. 2024
od 4 460 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- przygotowywanie posiłków wedlug ustalonych przepisów

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe (gastronomiczne), co najmniej miesiąc doświadczenia zawodowego.
Do wynagrodzenia doliczane:
- dodatek stażowy
- dodatek motywacyjny po 1 mies.
- "13"
- fundusz socjalny
Obowiązki:
- przygotowywanie posiłków według przepisów.
Praca w godz. 7.00-15.00 lub 6.00-14.00.
[Zgłoszenia: m.arak@zpow2.pl, 22 691 77 42

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

  • Praca mazowieckie
  • Kucharz Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696