Kucharz hotelowy
  • Świnoujście
Świnoujście, Świnoujście, zachodniopomorskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i serwowanie posiłków według standardów
  • Zapewnienie jakości i estetyki potraw
  • Utrzymanie czystości w chłodni i kuchni
  • Przestrzeganie norm BHP i HACCP
  • Zarządzanie magazynowaniem żywności

Wymagania

  • Doświadczenie w gastronomii
  • Wymagane dokumenty: paszport, książeczka żeglarska, świadectwo zdrowia
  • Certyfikaty bezpieczeństwa: techniki ratunkowe, ochrona przeciwpożarowa, bezpieczeństwo osobiste i wspólne, pierwsza pomoc, ochrona obowiązków
  • Uprawnienia do pracy na promach RORO-PAX

Oferujemy

  • Praca na promie: Ro-Ro/Ro-Pax
  • Trasy: Świnoujście Trelleborg / Świnoujście Ystad
  • Okres kontraktu: 2 tygodnie na/2 tygodnie off

  • Data zatrudnienia: Do ustalenia

  • Praca Świnoujście
  • Kucharz Świnoujście
  • Świnoujście - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246