Kucharz - Garwolin
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, Mazowieckie, Polska
P.H.U.P. K.W.S Żabczyńscy SP. J
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Nadzór i odpowiedzialność w zakresie: produkcji dań, przyjmowania dostaw, ekspozycji towaru, prowadzenia dokumentacji;
• Przygotowywanie dań o najwyższej jakości i walorach smakowych, tworzenie menu sezonowego;
• Obsługa maszyn do produkcji posiłków;
• Wdrażanie nowych produktów;
• Odpowiedzialność za właściwą ekspozycję asortymentu (menu);
• Odpowiedzialność za estetykę wydawanych dań;
• Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami i wskazaniami w tym księgi HACCP i GHP;
• Motywowanie, szkolenie i rozwijanie umiejętności zespołu;
• Monitorowanie czystości w kuchni i na stanowisku pracy;
WYMAGANIA
• Doświadczenie w branży gastronomicznej;
• Zdolność do skutecznego planowania, organizowania i nadzorowania procesów produkcyjnych w obszarze gastronomii;
• Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem;
• Znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności i higieny;
OFERUJEMY
• atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia;
• możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia zawodowego;
• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
umowa o pracę/ umowa zlecenie
Prosimy o wysyłanie cv na maila: @

  • Praca Garwolin
  • Kucharz Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662