Kucharz
  • Warszawa, ul. Targowa 82
Kucharz
mazowieckie, Warszawa, ul. Targowa 82, mazowieckie, Polska
Stowarzyszenie Otwarte Drzwi
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Przedsiębiorstwo społeczne Kuchnia Czerwony Rower, prowadzone przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi w Warszawie, zatrudni osobę na stanowisko: Kucharz

Kuchnia Czerwony Rower od 2015 r. przygotowuje codziennie świeże, domowe obiady i cateringi. Misją społeczną Kuchni jest aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym szczególnie osób z niepełnosprawnością. Stąd też niezwykle cenne jest, by zespół Kuchni stanowiły osoby dbające o dobrą komunikację i atmosferę.
Opis stanowiska
  • przygotowanie cotygodniowego menu, z uwzględnieniem dań wegetariańskich, wegańskich,
  • przygotowanie list zakupów,
  • zarządzanie zespołem,
  • praca na kuchni, obsługa urządzeń kuchennych,
  • przygotowywanie potraw zgodnie z tygodniowym menu, według receptur, dbanie o najwyższą jakość przygotowywanych posiłków,
  • przygotowywanie menu cateringowego,
  • pakowanie posiłków lub wydawanie na miejscu,
  • utrzymywanie miejsca pracy w czystości, dbanie o sprzęty,
  • zaangażowanie w realizację codziennych zadań.

Wymagania
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pasja do gotowania,
  • dobry smak, świadomość gotowania świeżych, naturalnych potraw bez wzmacniaczy smaku,
  • otwartość i komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • elastyczny grafik pracy,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i kursy,
  • doskonałą lokalizację w pobliżu metra Dworzec Wileński.

  • Praca mazowieckie
  • Kucharz Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479