KUCHARZ
  • Czarny Dunajec
KUCHARZ
Czarny Dunajec, Czarny Dunajec, małopolskie, Polska
Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

KUCHARZ

TWOJE ZADANIA:

  • • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami
  • • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat
  • • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw
  • • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy
  • • Danie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
  • • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska
  • • Współpraca z przełożonymi

CZEGO POTRZEBUJESZ:

  • • Doświadczenia na w/w stanowisku
  • • Dyspozycyjności
  • • Sumienności w realizowaniu wyznaczonych zadań
  • • Komunikacji i umiejętności współpracy w zespole
  • • Pozytywnego nastawienia

CO OD NAS OTRZYMASZ:

  • • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • • Stabilne wynagrodzenie oraz premie
  • • Możliwość rozwoju osobistego
  • • Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie zdrowotne, nagrody za staż pracy, zniżki za zakupy w naszych sklepach i wiele więcej)

  • Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole!
  • Piekarnio-cukiernia-delikatesy Ryszarda Steskala to firma z sąsiedztwa. Powstała 45 lat temu, z siedzibą w Jabłonce, a kolejne placówki rozsiała po Podhalu, Orawie i nie tylko. Po sąsiedzku jest też traktowana. Dla wielu z nas jest to pierwszy wybór co rano, aby zaopatrzyć się w świeże pieczywo i smakowite wypieki. Ten smak i aromat towarzyszą od 45 lat kolejnym pokoleniom już nie tylko na Podhalu

  • Praca Czarny Dunajec
  • Kucharz Czarny Dunajec
  • Czarny Dunajec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075