Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Leonardo Hotels jest otwartym na przyszłość, bezpiecznym pracodawcą, poszukującym różnorodnych osobowości! Działamy zgodnie z naszym mottem BE YOURSELF. Konformizm, rygorystyczne przepisy i sztywne zasady są u nas od dawna historią. Dla nas liczy się Twoja osobowość. Nikt nie musi dla nas zakładać maski ani zmieniać - po prostu bądź sobą. W naszym barwnym i nieco zwariowanym zespole - Rodzinie Leonardo - Twoja motywacja, Twoja opinia i Twoje pomysły są zawsze mile widziane. Poszukujemy pracownika na stanowisku Kucharz w jednym z naszych hoteli w Warszawie.

Obowiązki

  • Serwowanie dań w restauracji à la carte, śniadaniowej, bankietowej, o różnych porach dnia
  • Czynności przygotowawcze przed otwarciem
  • Wspieranie zespołu kuchni we wszystkich zagadnieniach
  • Codzienne czyszczenie naczyń i sprzętu kuchennego, a także dbanie o stany magazynowe
  • Nadzór nad jakością przygotowywanych potraw
  • Inne zadania w zależności od doświadczenia zawodowego/poziomu kariery

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista oraz estetyka pracy
  • Dokładność i dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie, kreatywność i duch pracy zespołowej
  • Gotowość do pracy w godzinach wieczornych i nocnych
  • Znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodną konwersację
  • Wykształcenie gastronomiczne
  • Doświadczenie na stanowisku kucharz co najmniej roczne
  • Doświadczenie w pracy w hotelu 4* lub 5* mile widziane

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Posiłki na preferencyjnych warunkach finansowych
  • Zniżki na produkty (nocleg, oferta restauracyjna) Grupy Hotelowej Fattal
  • Szkolenia i programy rozwojowe w naszej Akademii Leonardo
  • Paczki świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych
  • Wyjątkową lokalizację w sercu Warszawy przy Dworcu Centralnym lub przy ul. Grzybowskiej

  • Praca Warszawa
  • Kucharz Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Kuk (kucharz) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055