Kucharz do nowej restauracji pracowniczej
  • Skarbimierz
Skarbimierz, Skarbimierz, Opolskie, Polska
Compass Group Poland
19. 7. 2024

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.
Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:
KUCHARZ/ KUCHARKA do nowej restauracji pracowniczej
Miejsce pracy: Skarbimierz-Osiedle ul. Smaków 1
Praca od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym (5 dni w tygodniu) w godz. 6.00-14.00.
Opis stanowiska:
• Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.
• Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi, szczególnie w ramach Akademii Szefów Kuchni Compass Group Poland
• Bezpłatne posiłki pracownicze
• Prywatną opiekę medyczną
• Ubezpieczenie na życie
• Kartę Multisport
• Dostęp do bezpłatnych porad prawnych, finansowych i osobistych
• Przyjazną atmosferę pracy
• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
• Nagrody i premie uzależnione od wyników restauracji
Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Skarbimierz
  • Kucharz Skarbimierz
  • Skarbimierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544