Kucharz
  • Brodnica
Kucharz
Brodnica, Brodnica, Kujawsko-Pomorskie, Polska
SalesHR
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami i standardami restauracji
  • Dbałość o estetykę serwowanych dań
  • Utrzymywanie porządku i higieny w kuchni zgodnie z obowiązującymi normami
  • Kontrola stanów magazynowych i zamawianie niezbędnych produktów
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz norm sanitarnych
  • Współpraca z zespołem kucharzy oraz personelem pomocniczym

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku kucharza (min. 1-2 lata)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Znajomość standardów HACCP
  • Pasja do gotowania oraz kreatywność w tworzeniu nowych dań
  • Dbałość o szczegóły i estetykę przygotowywanych potraw
  • Mile widziane doświadczenie w kuchni regionalnej

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole
  • Rabaty na posiłki oraz pakiet benefitów
  • Elastyczny grafik pracy

  • Praca Brodnica
  • Kucharz Brodnica
  • Brodnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544