KUCHARZ/CUKIERNIK
  • Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój, Krynica-Zdrój, Małopolskie, Polska
Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.,
27. 9. 2024

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. z siedzibą w Krynicy-Zdroju prowadzi rekrutację na stanowisko: KUCHARZ /CUKIERNIK
Miejsce pracy: Krynica-Zdrój
Wymagania: • doświadczenie w branży gastronomicznej, • uczciwego podejścia do powierzonych obowiązków • motywacja do pracy i umiejętności pracy w zespole, • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Zakres zadań: • przygotowywanie posiłków; • komponowanie  dań • nadzór nad jakością zamawianej żywności, którą wykorzystuje się do przygotowywania posiłków; • kontrola stanów magazynowych; • nadzór nad estetyką podawania dań; • rozdzielanie pracy między pomocników kuchennych; • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w kuchni; • sprawdzanie stanu świeżości i jakości produktów wykorzystywanych do przygotowania posiłków; • tworzenie nowych dań i sposobów ich podawania; • przygotowywanie potraw zgodnie z zasadami żywienia; • nadzór nad przygotowaniem dań na czas i ich wydawaniem; • dbanie o pozytywny wizerunek firmy • znajomość zasad Haccp ,Gmp • umiejętności w cukiernicze podstawowe • zorganizowanie , praca w zespole
Oferujemy:
1. Stabilność zatrudnienia.
2. Umowa o pracę.
3. Program socjalny.
4. Praca w zgranym zespole.
5. Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
CV należy przesłać na adres @ Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zapewniamy pełną poufność wszystkich złożonych ofert w trakcie i po procesie rekrutacyjnym.

  • Praca Krynica-Zdrój
  • Kucharz Krynica-Zdrój
  • Krynica-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210