Kucharz
  • Lidzbark
Kucharz
Lidzbark, Lidzbark, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
SalesHR
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami i standardami restauracji Dbałość o estetykę serwowanych dań Utrzymywanie porządku i higieny w kuchni zgodnie z obowiązującymi normami Kontrola stanów magazynowych i zamawianie niezbędnych produktów Przestrzeganie przepisów BHP oraz norm sanitarnych Współpraca z zespołem kucharzy oraz personelem pomocniczym WYMAGANIA: Doświadczenie na stanowisku kucharza (min. 1-2 lata) Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu Znajomość standardów HACCP Pasja do gotowania oraz kreatywność w tworzeniu nowych dań Dbałość o szczegóły i estetykę przygotowywanych potraw Mile widziane doświadczenie w kuchni regionalnej OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy Możliwość rozwoju zawodowego i awansu Pracę w dynamicznym i zgranym zespole Rabaty na posiłki oraz pakiet benefitów Elastyczny grafik pracy

  • Praca Lidzbark
  • Kucharz Lidzbark
  • Kucharz Lidzbark Warmiński
  • Lidzbark - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392