Kucharz
  • Wrocław
Kucharz
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
MNS Groupe
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy firmą z 12 letnim stażem na rynku gastronomicznym. W lipcu tego roku postanowiliśmy podzielić się naszą pasją do gastronomii z Wrocławiem. Tworzymy młody zespół pełny pozytywnej energii i pasji do pracy w gastro. Naszym głównym celem jest zadowolenie najbardziej wybrednych gości, a przy tym dobra zabawa oraz nauka. Chcemy aby nasi pracownicy przychodzili do pracy z uśmiechem.

Opis stanowiska
  • Przygotowywanie i gotowanie potraw zgodnie z przepisami i standardami restauracji
  • Zarządzanie czasem i organizowanie pracy w kuchni, aby zapewnić płynność serwisu
  • Utrzymywanie czystości i higieny na stanowisku pracy oraz przestrzeganie norm sanitarnych
  • Zamawianie i kontrolowanie jakości oraz świeżości składników i produktów
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w kuchni oraz z personelem obsługującym gości

Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa w kuchni
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Kreatywność i pasja do gotowania
  • Dyspozycyjność i elastyczność godzin pracy

Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Rozwój pasji do gastronomii
  • Szkolenia z nowoczesnych technik kulinarnych
  • Możliwość pracy w doświadczonym i zgranym zespole
  • Darmowe posiłki pracownicze
  • Czynny udział w tworzeniu stałej oraz sezonowej karty Menu

  • Praca Wrocław
  • Kucharz Wrocław
  • Kuk (kucharz) Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544