Kucharz
  • Cedzyna
Kucharz
świętokrzyskie, Cedzyna, świętokrzyskie, Polska
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Firma MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:KUCHARZMiejsce pracy: CEDZYNA, woj. świętokrzyskie

Kucharz

Obowiązki

  • przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji
  • zachowanie estetyki wydawanych dań oraz czystości stanowiska pracy

Wymagania

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – warunek konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok
  • znajomość procedur pracy w gastronomii, HACCP, BHP
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności – nie jest to warunek konieczny

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki pracy – atrakcyjne warunki finansowe
  • doświadczoną kadrę managerską i dobrze dobrany zakres obowiązków

  • MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Generała Józefa Hauke-Boska 9 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia, usług porządkowych oraz usług z zakresu branży hotelarskiej. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja(MAŁPA)musikielce.pl z dopiskiem „kucharz”.

  • Praca świętokrzyskie
  • Kucharz świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584