Kucharz
  • Międzyrzecz
Kucharz
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Polska
Service Jobs Sp. z o. o.
15. 8. 2024

Agencja pracy Service Jobs obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Kucharz w miejscowości Międzyrzecz.

Wymagamy:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza- możliwość przyuczenia
  • Doskonała znajomość technik kulinarnych oraz różnych kuchni świata
  • Kreatywność i zdolność do tworzenia wyjątkowych i estetycznie podanych potraw
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dbałość o szczegóły
  • Zrozumienie i przestrzeganie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa podczas pracy

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i serwowanie dań zgodnie z najwyższymi standardami jakości
  • Tworzenie nowych przepisów oraz współpraca przy opracowywaniu menu
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad higieny i bezpieczeństwa w kuchni
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 36,00 zł brutto/h
  • Możliwość zakwaterowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
  • Praca w systemie dwuzmianowym (11:00-19:00; 14:00-22:00)

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Dołącz do nas i razem z nami twórz niezapomniane doświadczenia kulinarne dla naszych gości!

  • Praca Międzyrzecz
  • Kucharz Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584