Kucharz
  • Koleczkowo
Kucharz
pomorskie, Koleczkowo, pomorskie, Polska
Manbroker Sp.zo.o.
6. 9. 2024

Manbroker Sp. z o.o, dla swojego klienta, renomowanego producenta i dostawcy cateringu poszukuje Kucharza:

Kucharz

Bojano/Kucharz/2024

Obowiązki

  • Przygotowywanie posiłków do cateringu biurowego.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe - mile widziane
  • Doświadczenie w pracy jako kucharz.
  • Mile widziana książeczka sanepidowska.
  • Gotowość do pracy w II zmiany (w tym w godzinach nocnych)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub na działalności (B2B);
  • Praca na II zmiany, 07:00-17:00; 17:00-04:00 po 10–12 godzin (w zależności od liczby zamówień), 5 dni w tygodniu od niedzieli do czwartku. Możliwość wypracowania 200-240 godzin miesięcznie;
  • Terminowe wynagrodzenie, wypłacane w gotówce lub na konto bankowe do 10 dnia każdego miesiąca. Możliwość wypłaty w tygodniówkach.
  • Stawka za godzinę pracy w I zmianę 33,00 zł/netto, oraz 39 zł/netto za godzinę w II zmianę.
  • Zniżki na posiłki dla pracowników;

  • Praca w miejscowości Bojano

  • Praca pomorskie
  • Kucharz Drawsko Pomorskie
  • Kucharz Kowalewo Pomorskie
  • Kucharz Jabłonowo Pomorskie
  • Kucharz Mikołajki Pomorskie
  • Kucharz pomorskie
  • Kucharz kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544