Kucharz
  • Lubin
Kucharz
Lubin, Lubin, dolnośląskie, Polska
Selgros PL Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Kucharz

685

Obowiązki

  • praca w otwartej kuchni na terenie hali sprzedaży,
  • organizacja pracy w kuchni,
  • kreowanie sezonowych kart menu,
  • spotkania z gośćmi punktu gastronomicznego,
  • przygotowywanie zamówień i odbiór towarów.

Wymagania

  • posiadających minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w kuchni,
  • gotowych do podjęcia pracy w systemie skróconego czasu pracy – 4 dni pracy, 3 dni wolne,
  • komunikatywnych,
  • posiadających aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z żywnością (Sanepid).

Oferujemy

  • #Poszukujemy Osób:

Źródło: Selgros/Praca

  • Praca Lubin
  • Kucharz Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851