Kucharka
  • Tarnow
Kucharka
Tarnów, Tarnow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonym menu.
  • Dbanie o wysoką jakość serwowanych dań oraz estetykę ich podania.
  • Utrzymywanie porządku i higieny na stanowisku pracy.
  • Współpraca z zespołem kuchni w celu sprawnego i efektywnego działania.
  • Kontrola i odpowiedzialność za stan produktów oraz zamawianie brakujących składników.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku kucharki (mile widziane w restauracjach lub hotelach).
  • Znajomość zasad HACCP i dbanie o higienę pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Pasja do gotowania i chęć doskonalenia swoich umiejętności.
  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania kulinarne.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.
  • Zniżki pracownicze na posiłki

Dla osób bez CV - proszę o kontakt pod nr telefonu.

  • Praca Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045