Księgowy w dziale AP
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Poszukujemy osób do krótkookresowego wsparcia działu zobowiązań w firmie przemysłowej. Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze zobowiązań, język angielski na poziomie komunikatywnym i chciałbyś poszerzyć swoje doświadczenie biorąc udział w dwumiesięcznym projekcie w dziale AP, zapraszamy Cię do aplikowania!

Oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze zobowiązań
  • praktycznej znajomości księgowania faktur
  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • mile widziana znajomość programu SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na okres 2 lub 3 miesięcy
  • możliwość pracy hybrydowej
  • elastyczne godziny pracy (7/10-15/18)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka medyczna
  • pakiet sportowy

Zadania

  • księgowanie faktur
  • czyszczenie kont
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • ogólna pomoc w aktywnościach działu zobowiązań

  • Praca Łódź
  • Księgowy Łódź
  • Księgowa Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Główny księgowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251