Księgowy Spółdzielni Mieszkaniowej / Zastępca Głównego Księgowego
  • Warszawa, Bielany
mazowieckie, Warszawa, Bielany, mazowieckie, Polska
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Ruda
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z Głównym Księgowym przy tworzeniu sprawozdań, analiz i deklaracji podatkowych.
  • Nadzorowanie realizacji planu finansowego
  • Ocena efektywności gospodarowania.
  • Opracowywanie propozycji opłat dla mieszkańców.
  • Rozliczanie faktur.
  • Uzgadnianie kont analitycznych.
  • Analiza kont rozrachunkowych.
  • Przygotowywanie różnorodnych deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Posiadanie wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym.
  • Praktycznej znajomości przepisów dot. rachunkowości i podatków.
  • Rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w sektorze spółdzielni mieszkaniowych.
  • Znajomości pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Znajomość API-LINK.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Kartę MultiSport.
  • Opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dostęp do funduszu świadczeń socjalnych.
  • Szkolenia i kursy.

  • Praca mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836