Księgowy/ Pracownik działu handlowego / 20-25h tygodniowo
  • Milanówek
Milanówek, Milanówek, Mazowieckie, Polska
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa
27. 7. 2024

Naszym Klientem jest niemiecka firma działająca w branży substratów torfowych. Doskonała jakość oferowanych produktów, innowacyjność i zrównoważony rozwój to cechy wyróżniające firmę i czyniące z niej lidera na rynku światowym. W zawiązku z rozwojem firmy poszukujemy dla niej zaangażowanego Kandydata na stanowisko:
Księgowy/Pracownik działu handlowego – (20-25h/tydzień)
Miejsce pracy: Milanówek
Zakres zadań:
• Wsparcie dla księgowości finansowej i majątkowej spółki handlowej w Polsce
• Rejestrowanie transakcji handlowych na prawidłowych kontach księgowych
• Wystawianie faktur wychodzących
• Tworzenie i przetwarzanie zamówień do dostawców usług logistycznych
• Obsługa faktur przychodzących
• Osoba kontaktowa dla spedytorów i zewnętrznych dostawców usług
Oczekiwania:
• Wykształcenie ekonomiczne
• Doświadczenie zawodowe w zakresie finansów/księgowości ew. w logistyce
• Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
• Niezależny i niezawodny sposób pracy, elastyczność i umiejętność pracy w zespole
• Doskonałe umiejętności organizacyjne i rzetelność
• Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Umowa o pracę na czas nieokreślony w innowacyjnej i międzynarodowej grupie firm
• Adekwatne wynagrodzenie
• Indywidualne możliwości rozwoju
• Płaska hierarchia i krótkie kanały komunikacji
• Przyjazna atmosfera w zespole
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim wraz z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/KH/072024

  • Praca Milanówek
  • Księgowy Milanówek
  • Księgowa Milanówek
  • Pracownik biurowy Milanówek
  • Pracownik fizyczny Milanówek
  • Pracownik produkcji Milanówek
  • Milanówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544