Księgowy / Księgowa spółdzielni mieszkaniowej
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Ruda
2. 10. 2024

w chwili obecnej prowadzi rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe księgowanie operacji gospodarczych, w tym dokumentów kosztowych i sprzedażowych.
  • Efektywne wprowadzanie i uzgadnianie danych w systemie API-LINK.
  • Profesjonalna obsługa bankowa oraz analiza sald i kont rozrachunkowych.
  • Odpowiedzialność za sporządzanie oraz weryfikację rejestrów VAT.
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji finansowej dla organów samorządowych.
  • Współpraca i doradztwo dla najemców oraz mieszkańców w zakresie rozliczeń finansowych i mediów.
  • Zarządzanie ewidencją środków trwałych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne.
  • Wysoka skrupulatność, precyzja i umiejętność organizacji pracy.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w spółdzielni mieszkaniowej będzie atutem.
  • Mile widziana znajomość systemu API-LINK.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • Pakiet benefitów: karta sportowa Benefit MultiSport, współfinansowanie opieki medycznej oraz ubezpieczenie na życie.
  • Możliwości rozwoju i uczestnictwo w szkoleniach branżowych.
  • Praca w stabilnej organizacji z dobrze zgranym zespołem.

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116