Księgowy / Księgowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Biuro Zarządu Orbis
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest.

Orbis SA to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe. Należą do niej 73 hotele, w tym 63 własne i 10 w dzierżawie (łącznie ponad 14 000 pokoi), w 6 krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech

Hotele działają pod markami należącymi do Accor tj.: Sofitel, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Analiza danych i raportów finansowych w oparciu o obowiązujące standardy
  • Kontrola poprawności i rozliczanie sald kont księgowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie oraz inne zadania wynikające z bieżącej pracy działu

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i rachunkowości
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Przykładanie wagi do szczegółów, rzetelność i terminowe wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizację pracy i pozytywne nastawienie do otoczenia i wykonywanych obowiązków

To oferujemy

  • Współpracę w zespole podobnych Tobie pasjonatów cyferek
  • Inspirującą różnorodność zadań
  • Pracę w miłej atmosferze, w ambitnym zespole ludzi
  • Stabilne warunki zatrudnienia w największej sieci hotelowej
  • Premie półroczne, dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover i kartę Multisport
  • Karty zniżkowe na pobyty w hotelach sieci na całym świecie
  • Elastyczny czas i miejsce pracy

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544