Księgowy / Księgowa
  • Żory
Żory, Żory, śląskie, Polska
Instanta Sp. z o.o.
26. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,
  • Kontrola prawidłowego obiegu dokumentów księgowych,
  • Księgowanie wyciągów bankowych ( w walucie krajowej oraz walucie obcej),
  • Księgowanie dokumentów zakupu towarów i usług krajowych oraz zagranicznych,
  • Księgowanie dokumentów sprzedaży krajowej oraz zagranicznej,
  • Księgowanie dokumentów związanych z gospodarką magazynową,
  • Pomoc w uzgadnianiu rejestrów VAT,
  • Pomoc w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
  • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań statycznych GUS,
  • Dodatkowe prace wykonywane na potrzeby działu księgowości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Znajomość przepisów księgowych i podatkowych,
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo – finansowego (preferowane doświadczenie w pracy w programie CDN XL,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel),
  • Samodzielność, sumienność, dokładność i rzetelność,
  • Zdolność do szybkiego uczenia się oraz chęć do poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w uznanej i dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w produkcji kawy. Praca z nami umożliwia zdobycie cennego doświadczenia na międzynarodowej arenie, w profesjonalnym i inspirującym środowisku.

  • Praca Żory
  • Księgowy Żory
  • Księgowa Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941